Stag
baner
zobacz aktualności
FROMAR
20-329 Lublin
ul. Chemiczna 7
tel. 81 444 22 55

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać najnowsze informacje.

WARUNKI GWARANCJI STAG - AC.SA

 • WARUNKI GWARANCJI STAG - AC.SA
   
  1. Podstawą skorzystania z uprawnień gwarancyjnych jest posiadanie oryginału prawidłowo wypełnionej książki gwarancyjnej oraz oryginału wyciągu ze świadectwa homologacji sposobu montażu.
  2. Gwarantem w stosunku do Klienta jest warsztat montujący instalację, który wykonuje usługi związane z gwarancją:
  elektroniki STAG i części mechanicznych (reduktor i wtryskiwacze) produkowanych przez AC SA ujawnione w okresie 24 miesięcy od daty instalacji bez limitu kilometrów, lecz nie dłużej niż 36 miesięcy od daty produkcji (data produkcji i instalacji jest zapisana w pamięci sterownika, w przypadku części mechanicznych data produkcji znajduje się na plombie gwarancyjnej),
  części mechanicznych innych producentów (reduktor i wtryskiwacze) kupionych od AC SA wraz z elektroniką STAG ujawnione w okresie 12 miesięcy od daty instalacji, nie dłużej jednak niż 24 miesiące od daty produkcji (znajdującej się na plombie gwarancyjnej).
  3. Stroną zobowiązaną do wykonania bezpłatnych usług związanych z gwarancją jest warsztat, który zamontował przedmiotową instalację.
  4. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
   
   
   
  czytaj więcej